O firmie -

O firmie

O firmie

Simone Mahler

Simone Mahler. Wizjonerka i pasjonatka piękna. Założyła swój pierwszy pionierski nowoczesny salon kosmetyczny w 1946 roku w Bordeaux we Francji. Wkrótce potem stworzyła markę kosmetyczną z rewolucyjnymi składnikami i komfortowymi zabiegami.

70 lat doświadczenia, techniczne podejście do pielęgnacji skóry i promocja doskonałości poprzez trening umożliwiła przygotowanie wyjątkowej i kompleksowej oferty profesjonalnych kosmetyków dla salonów kosmetycznych. Każdy klient Simone Mahler otrzymuje własną „receptę piękności” na produkty i zabiegi, które zapewniają skuteczne i długotrwałe rezultaty. To oryginalne i spersonalizowane podejście do piękna oparte na profesjonalnej diagnostyce stało się znakiem marki. Komfortowe zabiegi, nowatorskie procedury i unikalne masaże firmowe sprawiają, że marka Simone Mahler odnosi sukcesy na całym świecie.

Simone Mahler zbudowała wysoką pozycję na światowym rynku kosmetycznym poprzez idealne połączenie 3 elementów:

  • skuteczność produktów i zabiegów: spektakularne i długotrwałe efekty,
  • bezpieczeństwo użytkowania: produkty testowane dermatologicznie na bardzo wrażliwych skórach,
  • walory kosmetyczne: innowacyjne opatentowane składniki, piękne zapachy, doskonałe konsystencje, wysoka wydajność i jakość produktów.

Wszystkie produkty Simone Mahler dostępne są wyłącznie dla profesjonalistów. Kosmetyki dla klientów detalicznych zgodnie z filozofią założycielki dostępne są jedynie w salonach kosmetycznych, klinikach urody i ośrodkach SPA.

Simone Mahler oferuje szeroką gamę linii i zabiegów kosmetycznych stworzonych na bazie nowoczesnych biotechnologicznych składników. W trosce o środowisko firma oferuje również wymienne eko wkłady do kremów detalicznych.

Wyłącznym dystrybutorem kosmetyków Simone Mahler w Polsce jest firma Slandi Sp. z o.o., która gwarantuje dostępność produktów, regularne i szybkie dostawy, materiały reklamowe, profesjonalne szkolenia i ciągłe wsparcie dla kosmetyczek.© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2021