Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy Kosmetyki - Pielęgnacja twarzy

KosmetykiPielęgnacja twarzy

Dla skóry tłustej i trądzikowej

MAHLER - BEAUTE EXPRESS

SIMONE MAHLER - BEAUTE EXPRESS linia kosmetyczna o działaniu oczyszczająco-dotleniającym. Reguluje wydzielanie sebum, matuje, redukuje i zwęża rozszerzone pory, aby poprawić wygląd i zminimalizować niedoskonałości cery. Aktywne składniki działają przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie oraz przyspieszają proces gojenia i łagodzą podrażnienia. Dla cery mieszanej, tłustej i trądzikowej.

SIMONE MAHLER - krem regulujący
PURIFIANT BEAUTE EXPRESS

kod: 0214
pojemność / jednostka miary: 50 ml

Krem regulujący. Matuje, działa przeciwzaskórnikowo i przeciwzapalnie, reguluje wydzielanie sebum, zwęża rozszerzone pory i wygładza skórę. Regeneruje i przywraca zdrowy wygląd skóry. Kosmetyk zawiera kwas salicylowy, kompleks micromat, kompleks lipo aminowy z ekstraktem z cynamonu i kompleks olejów roślinnych. Polecany do cer tłustych, trądzikowych, ze skłonnością do powstawania wyprysków.

SIMONE MAHLER - serum oczyszczające
SERUM BEAUTE EXPRESS

kod: 0292
pojemność / jednostka miary: 30 ml

Oczyszczający i restrukturyzujący koncentrat, poprawia strukturę skóry i reguluje wydzielanie sebum. Działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. Matuje, zwęża rozszerzone pory oraz przywraca zdrowy wygląd skóry. Kosmetyk zawiera oligosacharydy z opuncji, kompleks sebo-regulujący, polifenole z wiązówki błotnej i kompleks witaminowo-kwasowy.

SIMONE MAHLER - żel-krem matujący
HYDRATANT BEAUTE EXPRESS

kod: 0213
pojemność / jednostka miary: 50 ml

Żel-krem matujący. Lekka konsystencja powoduje, że produkt bardzo szybko się wchłania. Doskonale matuje, nie wysusza. Nadaje efekt zdrowej, promiennej skóry. Zawiera polifenole z wiązówki błotnej, kompleks micromat i aminokwasy. Polecany dla cery tłustej, mieszanej.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW

MAHLER - MASKI

Profesjonalne maski do zabiegów pielęgnacyjnych Simone MAHLER.

SIMONE MAHLER - maska oczyszczająca matująca
MASQUE BEAUTE EXPRESS

kod: 0907
pojemność / jednostka miary: 50 ml

Maska oczyszczająca matująca. Doskonale pochłania nadmiar sebum z powierzchni skóry, zwęża rozszerzone pory. Idealnie matuje nie dając efektu przesuszenia. Kosmetyk zawiera polifenole z wiązówki błotnej, pudry mineralne (zieloną glinkę, kaolin, talk, tlenek cynku) i skrobię ryżową. Polecana dla osób od 20 roku życia.

ROZWIŃ OPIS I LISTĘ KOSMETYKÓW
© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2021