Kosmetyki - Promocje Kosmetyki - Promocje

KosmetykiPromocje

Promocje

PROMOCJA!!! PROMOCJA!!! PROMOCJA!!!

SIMONE MAHLER - zestaw do ciała
LAIT DE DOUCEUR & BODY ROLL

kod: 8801
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw promocyjny. Mleczko doskonale nawilża i zmiękcza skórę, polecane do codziennej pielęgnacji ciała. W skład zestawu wchodzą: LAIT DE DOUCEUR - mleczko nawilżające do ciała (150 ml) i rękawica-masażer do ciała GLOVE "BODY ROLL" (1 sztuka).

SIMONE MAHLER - zestaw kosmetyków na głębokie zmarszczki (krem + serum)
EGF-REPAIRLIFT COFFRET

kod: 3271
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków do twarzy o działaniu przeciwzmarszczkowym. Restrukturyzują wszystkie warstwy skóry oraz redukują ilość i głębokość zmarszczek, wygładzają skórę i spowalniają proces starzenia. W skład zestawu wchodzą: EGF-REPAIRLIFT CREME - krem przeciwzmarszczkowy (50 ml) i EGF-REPAIRLIFT SERUM - serum regenerujące przeciwzmarszczkowe (30 ml).

SIMONE MAHLER - zestaw kosmetyków odmładzających (krem + krem wokół oczu i ust)
PREMIUM PRESTIGE COFFRET

kod: 3268
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków do twarzy o działaniu odmładzającym. Natychmiast redukują zmarszczki, przywracają komfort i blask skórze. Skutecznie walczą z głównymi mechanizmami odpowiadającymi za starzenie się skóry. Krem przeciwzmarszczkowy na okolice oczu i ust redukuje cienie i obrzęki pod oczami oraz przywraca młody wygląd ust. W skład zestawu wchodzą: PREMIUM PRESTIGE CREME RARE - ekskluzywny krem odmładzający (50ml) i PREMIUM PRESTIGE CONTOUR YEUX ET LEVRES - ekskluzywny krem na okolice oczu i ust (15ml).

SIMONE MAHLER - zestaw kosmetyków ujędrniających (krem + serum)
SKIN GRAVITY COFFRET

kod: 3269
pojemność / jednostka miary: 1 zestaw

Zestaw kosmetyków do twarzy przywracających prawidłowe napięcie struktur skóry. Nawilżają, regenerują i odżywiają. Odbudowują prawidłową elastyczność skóry, wygładzają zmarszczki nadając twarzy wyraźnie młodszy wygląd. W skład zestawu wchodzą: SKIN GRAVITY CREME - krem odmładzający ujędrniający (50ml) i SKIN GRAVITY SERUM - serum ujędrniające regenerujące (30ml).

© Copyright Slandi Sp. z o. o. 2018